Cykloservis

Nejede Vaše kolo jak by mělo? Svěřte ho našemu cykloservisu.

Proč se obrátit na cykloservis Cyklo – Počernice?

Protože víme, že každé kolo je svým způsobem unikát, přistupujeme k jeho servisu individuálně.

Jízdní kolo se na první pohled může zdát jednoduchou soustavou kovu a gumy a sem tam nějakého plastu. Na ten druhý již odhalíte, že obsahuje řadu mechanických součástí, které si zaslouží profesionální servis a péči.

Pravidelným servisem kola, nejen, že zvýšíte pohodlí při jízdě, o bezpečnosti ani nemluvě, ale prodloužíte i životnost jednotlivých komponentů a celého kola.

Profesionální seřízení jízdního kola, s potvrzením o provedení servisu, které je potřebné k účasti na školních akcích, výukových aktivitách a zájezdů cestovních kanceláří.

Skladem nespočet
náhradních dílů
a příslušenství

cykloservis

Ceník cykloservisu kola

Cykloservisní balíček obsahující:

kompletní povrchové vyčištění kola-naleštění, čištění kazety, přehazovačky a převodníků, změření stavu řetězu, seřízení řazení, seřízení brzd, centrování kol, seřízení nábojů kol, seřízení hlavového složení, promazání řetězu, povrchové promazání kluzáků vidlice, lanek dotažení klik a pedálů, dofouknutí kol, vidlice, tlumiče, celková kontrola a závěrečné projetí kola.

900,- (dětské kolo) až 1300,- (dospělé kolo)Kč

Samostatné úkony servisu kola:

seřízení řazení kola 200,- až 250,-Kč
seřízení brzd 200,- až 250,-Kč
centrování kola 180,- až 250,-Kč
přepletení kola + centrování 350,-Kč
výměna duše 120,-Kč
mytí kola 150,-Kč

Orientační ceny určitých úkonů při práci. O celkové ceně Vás samozřejmě budeme informovat při přebírání zakázky, nebo Vás budeme během opravy telefonicky informovat o změně a případné navýšení si společně odsouhlasíme.

Chci cykloservis