Cykloservis

Nejede Vaše kolo jak by mělo? Svěřte ho našemu cykloservisu.

Proč se obrátit na cykloservis Cyklo – Počernice?

Protože víme, že každé kolo je svým způsobem unikát, přistupujeme k jeho servisu individuálně.

Jízdní kolo se na první pohled může zdát jednoduchou soustavou kovu a gumy a sem tam nějakého plastu. Na ten druhý již odhalíte, že obsahuje řadu mechanických součástí, které si zaslouží profesionální servis a péči.

Pravidelným servisem kola, nejen, že zvýšíte pohodlí při jízdě, o bezpečnosti ani nemluvě, ale prodloužíte i životnost jednotlivých komponentů a celého kola.

Profesionální seřízení jízdního kola, s potvrzením o provedení servisu, které je potřebné k účasti na školních akcích, výukových aktivitách a zájezdů cestovních kanceláří.

Skladem nespočet
náhradních dílů
a příslušenství

cykloservis

Ceník cykloservisu kola

Kompletní velký cykloservisní balíček obsahující:

kompletní povrchové vyčištění kola-naleštění, čištění kazety případná výměna, čištění přehazovačky a převodníků, změření stavu řetězu případná výměna, seřízení řazení, seřízení brzd případná výměna brzdových špalků nebo destiček, vyčištění brzdových kotoučů, centrování kol, seřízení nábojů kol, seřízení hlavového složení, promazání řetězu, povrchové promazání kluzáků vidlice,promazání lanek, dotažení klik a pedálů, dofouknutí kol, vidlice, tlumiče, celková kontrola a závěrečné projetí kola.

900,- (dětské kolo) až 1390,- (dospělé kolo)Kč

Samostatné úkony servisu kola:

seřízení řazení kola (přehazovačka+přesmykač) 250,- až 300,-Kč
seřízení brzd (přední + zadní) 250,- až 300,-Kč
centrování kola podle rozhození 300,- až 400,-Kč
přepletení kola + centrování 400,-Kč
výměna duše, pláště 150,-Kč
mytí kola vodou a speciálními čistícími prostředky a šampony 180,-Kč
ostatní práce cykloservisu 150,- Kč / 15 min.

Orientační ceny určitých úkonů při práci. O celkové ceně Vás samozřejmě budeme informovat při přebírání zakázky, nebo Vás budeme během opravy telefonicky informovat o změně a případné navýšení si společně odsouhlasíme.

Chci cykloservis